Yhteystiedot

Pintakilta

Pintakillan tiimi koostuu pintakäsittelyalan ammattilaisista. Tiimin jäsenillä on jokaisella erikoistumisala, jonka asiantuntijoina he toimivat.

Ammattiopisto Tavastia

Hattelmalantie 8
13100 Hämeenlinna

www.kktavastia.fi/ammattiopisto-tavastia

Aku Korhonen

Opettaja

aku.korhonen@kktavastia.fi

Hannu Waltzer

Lehtori

hannu.waltzer@kktavastia.fi

Jari Välkkynen

Lehtori

jari.valkkynen@kktavastia.fi

Marika Laine

Opettaja

marika.laine@kktavastia.fi

Markku Eertola

Opettaja

markku.eertola@kktavastia.fi

Petri Pohjola

Opettaja

petri.pohjola@kktavastia.fi

Saara Salmi

Ammatillinen ohjaaja

saara.salmi@kktavastia.fi

Sade Vuori

Koulutuskoordinaattori

sade.vuori@kktavastia.fi

Emmi Mansikkala

Ammatillinen ohjaaja

emmi.mansikkala@kktavastia.fi

Terhi Lahti

Ammatillinen ohjaaja

terhi.lahti@kktavastia.fi